chmiuro.pl | DOBRA ORGANIZACJA CZASU | CRM

13:25:00

Na początek może przedstawię w jednym zdanie co to jest CRM ( zawarte w tytule ).

CRM - jako przyjęta strategia działania koncentruje się na wspieraniu czynności marketingowych, procesu sprzedaży oraz wszelkich działań związanych z obsługą klienta poprzez skierowanie uwagi wyłącznie na potrzeby konsumenta, ze szczególnym uwzględnieniem wykształconych kulturowo wzorców zachowań.
-wikipediaBlogerzy, którzy aktywnie dbają o dodawanie postów, wiedzą jak bardzo dużo czasu to zajmuje i jak wiele potrzeba się namęczyć żeby dograć wszystko w jedną całość a przy tym nie zabłądzić we własnych przygotowanych tekstach. Chcąc choć trochę sobie pomóc zaczęłam szukać "poradników", "internetowych pamięci" aby pomóc sobie uporządkować wszystko tak, aby na pewno o niczym nie zapomnieć.
Natrafiłam na: https://chmiuro.pl/pl  - zbiór tego co potrzebne dla blogera, a mianowicie. pokaże wam to na Screenie ze strony.

Odkąd zaczęłam korzystać z Chmiuro zarządzanie czasem jest 1000 razy bardziej łatwiejsze niż zawsze.

#chmiuro #CRM #influencer #chmiuro_dla_blogera


Jest to taki zbiór zadań, gdzie możemy z dużym wyprzedzeniem opisać sobie to co chcemy zrobić, później wystarczy to tylko przenieść na bloga. Coś w stylu kalendarza tylko z możliwością zapisania sobie sporej ilości szczegółów, treści, które potem na pewno wykorzystamy. Niech tylko jakiś bloger powie, że to nie jest ... droga na skróty. Tym  bardziej, że my sami w sobie tak jakby prowadzimy jednoosobową działalność, gdzie musimy zadbać sami o wygląd, zebranie czytelników a do tego potrzebny nam jest CZAS, oj bardzo bardzo potrzebny CZAS.

W skrócie podam kolejne plusy korzystania za strony, a do zagłębienia odsyłam na stronę, macie tam wiele ciekawych informacji i na pewno pomocnych.


Według mnie każdy influencer na pewno po skorzystaniu ze strony będzie w pełni zadowolony z jej plusów i tego jak w łatwy sposób można zorganizować sobie czas.

Prawie bym zapomniała... Chmiuro daje możliwość korzystania ze stronki w aplikacji mobilnej. Moim zdaniem super sprawa, ponieważ w tych czasach, gdzie każdy jest w biegu to telefon jest częściej używany przez nas niż komputery stacjonarne.You Might Also Like

5 komentarze

 1. ja mam ogrom linków, meili itp :D sama się z tym gubię :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ciekawa i przydatna rzecz :)

  OdpowiedzUsuń
 3. O super pomysł na zorganizowanie wszytskiego i ogarnięcie :D
  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. ciekawe miejsce ;) dobre do organizacji ;)
  PorcelainDesire

  OdpowiedzUsuń
 5. Faktycznie, u nas w firmie nie wyobrażamy sobie nie korzystać z modułów CRM. My akurat korzystamy z https://www.ifirma.pl/moduly/crm i przyznam, że jest to świetne rozwiązanie w prowadzeniu i dbaniu o relacje z klientami, wsparcie i organizację sprzedaży.
  Pozdrawiam serdecznie,
  ale.kow

  OdpowiedzUsuń

dziękuję bardzo za każdy komentarz, zapraszam do obserwacji :)

sammydress

tosave

Flickr Images