NIVEA DEO INVISIBLE – METAMORFOZA Z MAJĄ SABLEWSKĄ

17:25:00DBASZ O SIEBIE I SWOJE UBRANIA? Weź udział w konkursie!

Znana wszystkim firma Nivea przygotowała dla Was świetny konkurs:
1. Zgłoszenia uczestników przyjmowane są od 1 do 30 września
2. Wybór zwycięzców przez jury Konkursowe w dniu 07.10.2016


Nagroda główna: Jury Konkursowe wybierze 10 najciekawszych zgłoszeń do Konkursu, którym zostanie przyznana nagroda główna - prywatna metamorfoza z Mają Sablewską w wyniku, której Zwycięzca otrzyma indywidualnie dopasowaną stylizację (uczesanie, makijaż i strój)

Nagrody dodatkowe: 90 bonów podarunkowych do sklepów: ZARA, Zalando, H&M, Mohito, Top Secret, ReservedZasady konkursu są bardzo proste:

By przystąpić do konkursu z nagrodą główną, uczestnik musi zakupić dezodorant NIVEA w dowolnym miejscu na terenie Polski (w sklepach stacjonarnych lub internetowych, w okresie od 16.08.2016 r. do 30.09.2016 r.) i zachować paragon lub fakturę imienną jako dowód zakupu. Konkurs polega na wykonaniu zadania konkursowego polegającego na wyborze jednej z sześciu stylizacji black&white i odpowiedzi na pytanie konkursowe: „Opisz na jaką okazję najchętniej byś ja założyła (wybraną stylizację)?” (maksymalnie 250 znaków ze spacjami).
Jeden Uczestnik Konkursu może zgłosić maksymalnie 3 zgłoszenia do Konkursu, pod warunkiem rejestracji 3 różnych paragonów.Do konkursu możecie zgłaszać się wchodząc w ten link:
http://www.nivea.pl/Porady/ext/pl-PL/invisible-2016

SPIESZCIE SIĘ CZAS UCIEKA A KONKURS TRWA TYLKO DO 30 WRZEŚNIA!!! :)
Advertisement

You Might Also Like

1 komentarze

dziękuję bardzo za każdy komentarz, zapraszam do obserwacji :)

sammydress

tosave

Flickr Images